2015

Topptaukurs – 01/09/2015 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Topptaukurs – 08/09/2015 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Topptaukurs – 27/09/2015 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Topptaukurs – 18/10/2015 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Topptaukurs – 07/11/2015 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Terje Holte
Topptaukurs – 08/11/2015 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Bjørn Korsmo
Topptaukurs – 15/11/2015 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Tron Jansson
Topptaukurs – 22/11/2015 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Roar Johnsen

2016

Langhus Idrettskole – 02/02/2016 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
GeoCaching klatreevent – 06/02/2016 09:45 – 12:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Barnebursdag – 06/02/2016 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Klatrebursdag – 14/02/2016 15:00 – 17:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Klatrebursdag – 28/02/2016 16:00 – 18:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Ledkurs – 12/03/2016 - 13/03/2016 10:00 – 16:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Årsmøte – 29/03/2016 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Årsmøte – 12/04/2016 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Klatring for OBE – 16/04/2016 00:00 – 16:00. Ansvarlig: Tron Jansson
Siggerud Skolekorps – 23/04/2016 - 24/04/2016 09:30 – 15:30. Ansvarlig: Roar Johnsen
Topptaukurs – 24/05/2016 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
løkholmen – 10/06/2016 - 12/06/2016 18:00 – 14:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Klatringens dag – 20/08/2016 12:00 – 16:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Klubbklatring + Dugnad – 30/08/2016 18:00 – 20:00. Ansvarlig:
Skoleevent – 17/09/2016 00:00 – 00:00. Ansvarlig:
Skoleevent – 15/10/2016 00:00 – 00:00. Ansvarlig:
Skoleevent – 16/10/2016 00:00 – 00:00. Ansvarlig:
Simon klatrebursdag – 23/10/2016 16:00 – 18:00. Ansvarlig: Eilif Hjelseth
Topptaukurs – 25/10/2016 18:00 – 21:00. Ansvarlig: Trond Bakk
Topptaukurs – 06/11/2016 12:00 – 15:00. Ansvarlig: Tron Jansson
Teknikk kurs for medlemmer med brattkort – 20/11/2016 17:00 – 21:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Gjesteklatring – 22/11/2016 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Skoleevent – 26/11/2016 - 27/11/2016 00:00 – 00:00. Ansvarlig:

2017

Dugnad – 10/01/2017 18:00 – 20:00. Ansvarlig:
Brattkortkurs – 14/01/2017 - 15/01/2017 10:00 – 16:00. Ansvarlig: Trond Bakk
Dugnad på veggkonstruksjon – 28/01/2017 - 29/01/2017 18:00 – 20:00. Ansvarlig:
Klatring for dysmelister – 04/02/2017 12:00 – 15:00. Ansvarlig: Tron Jansson
Gjesteklatring - J06 Langhus Fotball – 07/02/2017 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Topptaukurs – 12/02/2017 12:00 – 15:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Brattkortkurs – 04/03/2017 - 05/03/2017 10:00 – 16:00. Ansvarlig: Ken Morgan Evensen
Klatrebursdag – 12/03/2017 16:00 – 18:00. Ansvarlig: Tibor Ehret
Årsmøte – 14/03/2017 17:30 – 21:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
løkholmen 2017 – 16/06/2017 - 18/06/2017 18:00 – 14:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Idrettens dag – 12/08/2017 11:00 – 14:30. Ansvarlig:
Dugnad høsten 2017 – 22/08/2017 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Cecilie Yates
Taubane på Lillebru Gård – 23/09/2017 15:30 – 16:30. Ansvarlig: Tron Jansson
Topptaukurs – 17/10/2017 18:00 – 21:00. Ansvarlig: Trond Bakk
Topptaukurs – 24/10/2017 18:00 – 21:00. Ansvarlig: Tibor Ehret
Lukket arrangement, klatring for OBE – 28/10/2017 00:00 – 00:00. Ansvarlig: Tron Jansson
Gjesteklatring – 21/11/2017 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen

2018

Dugnad – 09/01/2018 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Cecilie Yates
Klatring for dysmelister – 27/01/2018 12:00 – 15:00. Ansvarlig: Tron Jansson
Topptaukurs – 11/03/2018 10:00 – 13:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Årsmøte – 20/03/2018 17:30 – 21:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Barnas dag – 28/04/2018 12:00 – 15:00. Ansvarlig: Tron Jansson
løkholmen 2018 – 22/06/2018 - 24/06/2018 18:00 – 14:00. Ansvarlig: Hanne Jacobsen
Dugnad – 21/08/2018 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Cecilie Yates
Idrettens dag – 02/09/2018 12:00 – 15:00. Ansvarlig:
Gjesteklatring Allidretten – 23/10/2018 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Tema: Halloween klatring – 26/10/2018 18:00 – 20:00. Ansvarlig:
Topptaukurs – 10/11/2018 10:00 – 13:00. Ansvarlig: Trond Bakk
Klatring for dysmeliforeningen – 25/11/2018 12:00 – 14:00. Ansvarlig: Tron Jansson

2019

Dugnad – 08/01/2019 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Cecilie Yates
Årsmøte – 25/03/2019 18:00 – 21:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Gjesteklatring Allidretten – 26/03/2019 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Roar Johnsen
Topptaukurs – 07/04/2019 15:00 – 18:30. Ansvarlig: Trond Bakk
Barnas dag – 27/04/2019 12:00 – 15:00. Ansvarlig: Tron Jansson
Grunnkurs ute – 01/06/2019 - 02/06/2019 09:00 – 16:00. Ansvarlig: Ole Morten Størseth
Kameratredningskurs – 08/06/2019 - 09/06/2019 09:30 – 16:00. Ansvarlig: Tibor Ehret
Dugnad på Fjell – 11/06/2019 18:00 – 20:00. Ansvarlig:
løkholmen 2019 – 14/06/2019 - 16/06/2019 18:00 – 14:00. Ansvarlig: Hanne Jacobsen
Dugnad – 20/08/2019 18:00 – 20:00. Ansvarlig: Cecilie Yates
Rutesetterkurs – 31/08/2019 - 01/09/2019 10:00 – 16:00. Ansvarlig:
Topptaukurs – 15/09/2019 10:00 – 13:30. Ansvarlig: Trond Bakk
Tema: Halloweenklatring – 01/11/2019 18:00 – 20:00. Ansvarlig: